У КМДА повідомили, коли розглянуть ініціативу щодо добудови декількох будинків Укрбуду


У КМДА повідомили, коли розглянуть ініціативу щодо добудови декількох будинків Укрбуду

Компанія “Київміськбуд” через брак коштів звернулася до міської влади з проханням скасувати сплату пайової участі на об’єкти “Укрбуду”. Це дозволить до кінця року, поки внесок скасують по всій Україні (з 1 січня 2021 року), завершити декілька будинків, повідомила прес-служба КМДА, пославшись на заяву мера Віталія Кличка.

“Я вважаю, що в цій ситуації – це правильне рішення… Проект ми винесемо на розгляд 23 липня. До цього часу керівництво “Київміськбуду” зустрінеться з керівниками фракцій, депутатами, представниками інвесторів і надасть всі необхідні обґрунтування і пояснення”, – підкреслив мер.

Також він додав, що Київрада має ухвалити рішення, яке входить до компетенції міста, щоб допомогти інвесторам “Укрбуду” отримати своє житло.

“Ми вчора (6 липня, – ред.) обговорювали з главами фракцій і продовжимо шукати компроміс, щоб допомогти інвесторам “Укрбуду”, – зазначив градоначальник.

Він нагадав про три проблемні моменти, вирішення двох з яких залежить від Міноборони і уряду. А в одному, який перебуває в компетенції міста, зможе допомогти столична влада.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Нерухомість
Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua