Зеленський вніс до Ради законопроект, який допоможе отримати €136 мільйонів на енергетику


Зеленський вніс до Ради законопроект, який допоможе отримати €136 мільйонів на енергетику

Президент Володимир Зеленський вніс до Верховної Ради проект Закону “Про ратифікацію Гарантійної угоди між Україною та Європейським інвестиційним банком (Проект “Програма підвищення надійності підстанцій”)”.

Текст законопроекту №0051 оприлюднено на сайті парламенту.

У пояснювальній записці зазначається, що законопроект розроблений з метою створення правових підстав для використання позики Європейського інвестиційного банку (ЄІБ) для фінансування інвестиційного проекту “Програма підвищення надійності підстанцій” в сумі 136 млн євро.

В рамках цього проекту передбачається здійснити реконструкцію 11-ти підстанцій напругою 330 кВ і однієї підстанції напругою 750 кВ Дніпровської електроенергетичної системи з впровадженням на підстанціях автоматизованих систем управління НЕК “Укренерго” технологічними процесами для досягнення технічного рівня можливості інтеграції української енергосистеми з енергосистемою Європи і забезпечення цілісності ОЕС України.

Гарантійна угода між Україною та ЄІБ визначає забезпечення платіжних зобов’язань за фінансовою угодою (Програма підвищення надійності підстанцій) між ЄІБ та НЕК “Укренерго” державною гарантією.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Казна та Політика
Опитування
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua