Мінекономіки презентувало концепцію підтримки АПК на три наступні роки


Мінекономіки презентувало концепцію підтримки АПК на три наступні роки

Міністерство розвитку економіки, торгівлі і сільського господарства презентувало проект державної підтримки АПК на 2021-2023 роки; проектом запропоновані нові напрямки підтримки, такі як страхування врожаю, розвиток бджільництва і нішевого і органічного виробництва.

Про це повідомляє прес-служба Мінекономіки.

“6 липня відбулася нарада заступника міністра розвитку економіки, торгівлі і сільського господарства України Тараса Висоцького з профільними асоціаціями, на якій було представлено проект державної підтримки АПК на 2021-2023 роки за ключовимих напрямками”, – йдеться в повідомленні.

За словами Висоцького, пропонується зберегти ті напрямки державної підтримки галузі, які довели свою ефективність, а також впровадити кілька нових.

«Ми адаптували програми до нових умов і потреб виробників, додавши такі напрямки, як страхування врожаю, підтримку нішевого і органічного виробництва, бджільництва», – підкреслив заступник міністра.

Так, програма з підтримки тваринництва на 2021-2023 роки передбачає надання спеціальних бюджетних дотацій з метою реконструкції ферм і комплексів, зміни структури виробництва, поліпшення якісного складу поголів’я, підтримки біорізноманіття та біологічної безпеки.

Підтримка рослинництва передбачається шляхом впровадження форвардних програм із закупівлі зерна (гречки, проса, вівса, жита), впровадження дотацій для виробників і сезонних імпортних мит.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Аграрний ринок
Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua