Користувачі iOS та Android витратили на додатки понад $50 млрд з початку року


Користувачі iOS та Android витратили на додатки понад $50 млрд з початку року

З початку 2020 року користувачі витратили в App Store та Google Play $50,1 млрд.

Про це свідчать оцінки аналітиків компанії Sensor Tower.

Цей показник перевершив минулорічний результат на 23,4%. Більше зростання цього року відображає тенденцію збільшення загальних витрат в результаті впливу пандемії COVID-19 на глобальну екосистему додатків.

За оцінками аналітиків, в першому півріччі App Store отримав $32,8 млрд за рахунок покупок і підписок на ігри та програми (+24,7% рік до року). Результат Google Play за півроку – $17,3 млрд (+21%).

Tinder зберіг за собою перше місце в рейтингу за витратами користувачів серед неігрових додатків: $433 млн в App Store і Google Play. Цей результат відображає зниження приблизно на 19% в річному вираженні, у порівнянні з $532 млн в першому півріччі 2019 року. Зниження доходів, на думку аналітиків, може бути пов’язане з коронавірусом: можливо, через зміну в поведінці користувачів, або через те, що в квітні 2020 року Tinder представив безкоштовну функцію Passport.

На другому місці опинилась відеоплатформа YouTube ($431 млн), на третьому – TikTok ($421 млн). Tencent Video та Netflix потрапили у п’ятірку кращих неігрових додатків, зайнявши четверте та п’яте місця відповідно.

За оцінками, в першій половині 2020 року було вперше встановлено 71,5 млрд додатків, що на 26,1% більше у порівнянні з аналогічним періодом минулого року. На долю App Store із загальної кількості припало 18,3 млрд (+22,8%).

До топ-5 неігрових додатків по кількості завантажень за звітний період увійшли TikTok (626 млн встановлень, включно із версією iOS для Douyin в КНР), WhatsApp, Zoom, Facebook та Instagram.

Витрати на користувачів на мобільні ігри виросли на 21,2% у порівнянні з першим півріччям 2019 року. В App Store витрати на мобільні ігри склали $22,2 млрд, в Google Play – $14,4 млрд.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Особисті фінанси
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua