Світовий туризм ніколи не повернеться до докарантинного рівня - глава Airbnb Inc


Світовий туризм ніколи не повернеться до докарантинного рівня - глава Airbnb Inc

Світовий туризм, скоріш за все, ніколи до кінця не відновиться після пандемії коронавірусу. З такою заявою виступив співзасновник і головний виконавчий директор американського сервісу бронювання житла Airbnb Inc. Брайан Чески.

Про це повідомляє Axios.

“Я офіційно заявляю, що туризм ніколи не повернеться до того, яким він був до COVID-19, він вже не буде таким, як раніше», – сказав Чески.

Він вважає, що в майбутньому відпочивальники будуть триматися ближче до домівки, обмежуючи свої поїздки. При цьому, на його думку, ще більшої популярності набудуть національні парки.

“Я гадаю, ви побачите, що туризм стане набагато ближчим, більш місцевим. Люди не літають на літаках, вони не перетинають кордони, вони особливо не здійснюють поїздок до міста, вони не їздять у справах”, – сказав Чески.

Він зазначив, що “колись люди повернуться у літаки”, але станеться “перерозподіл місць для подорожей”.

Зміни, що відбуваються, за словами Чески, ще багато років будуть позначатися на бізнесі та поїздках, пов’язаних з проведенням конференцій. “Я вважаю, багато людей зрозуміють, що їм не потрібно сідати в літак, щоб провести зустріч”, – сказав він.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "УНІАН", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua