МВФ погіршив прогноз падіння світової економіки


МВФ погіршив прогноз падіння світової економіки

Міжнародний валютний фонд (МВФ) погіршив прогноз падіння світової економіки в 2020 році. Також очікується більш повільне відновлення в 2021 році.

Про це йдеться в оновленому прогнозі МВФ.

Згідно з даними фонду, прогнозується, що світова економіка скоротиться на 4,9% в 2020 році, що на 1,9 п.п. нижче від квітневого прогнозу. За падінням піде часткове відновлення зі зростанням на 5,4% в 2021 році, що нижче, ніж попередній прогноз (5,8%).

“Зараз ми прогнозуємо більш глибоку рецесію в 2020 році і більш повільне відновлення в 2021 році”, – йдеться в повідомленні.

Ці прогнози передбачають сукупні втрати світової економіки за два роки (2020-2021 роки) у розмірі понад 12 трлн доларів.

Водночас в МВФ відзначають високу невизначеність прогнозів, оскільки медичного вирішення проблеми коронавірусу не знайдено, а шляхи виходу з кризи неясні.

Як наголошується в повідомленні МВФ, пандемія COVID-19 змусила закрити країни, що допомогло стримати вірус і врятувати життя, але також спровокувало найгіршу рецесію з часів Великої депресії.

МВФ прогнозує синхронізований глибокий спад в 2020 році як для країн з розвиненою економікою (-8 ), так і для країн з ринком, що формується, і країн, що розвиваються (-3; 5%, якщо виключити Китай). При цьому більш ніж в 95% країнах знизяться доходи на душу населення.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua