Як зміниться ціна на доставку газу в різних областях (інфографіка)


Як зміниться ціна на доставку газу в різних областях (інфографіка)

З 1 липня мала відбутися друга фаза підвищення тарифів за доставку газу. Платіжки за доставку газу в липні мали зрости приблизно на 20%.

Однак криза внесла свої корективи. 24 червня НКРЕКП має ухвалити рішення про внесення змін до “зимового пакету” постанов, який встановлює нові тарифи на розподіл газу, згідно з якими українцям виписуватимуть платіжні квитанції з липня.

Друга хвиля подорожчання буде істотно нижче, ніж планувалося раніше. Наприклад, якщо спочатку у АТ “Вінницягаз” вартість послуги за транспортування газу повинна була підвищитися з 1,07 грн до 1,31 грн (з ПДВ) за доставку 1 куб м, тобто на 22%, то за фактом з 1 липня вона підвищиться на 6% – до 1,13 грн за доставку 1 куб м.

Не зміниться тариф у платіжках у клієнтів Донецькоблгазу, Київгазу, Коростишевгазу, Кременчукгазу, Тернопільміськгазу та Харківміськгазу, а вартість послуг Київоблгазу, Кіровоградгазу, Рівнегазу символічно підвищиться на 1%. Однак істотно подорожчають у липні платіжки для українців, яким доставляє” блакитне паливо “ Мелітопольгаз (22%), Одесагаз (21%), Уманьгаз (17%), Гадячгаз (16%), Запоріжгаз (15%).

У червні 2020 року оптова ціна на природний газ для потреб населення і тепловиробників, яким НАК “Нафтогаз України” постачає газ в рамках спеціальних обов’язків, становитиме 2,142 грн за кубометр.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Особисті фінанси
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua