0 800 307 555
0 800 307 555

Уряд Іспанії оголосив план порятунку туризму на 4,26 мільярда євро


Уряд Іспанії оголосив план порятунку туризму на 4,26 мільярда євро

Уряд Іспанії оголосив цього четверга про очікуваний план підтримки туризму, який дозволить вкласти в галузь 4,262 млрд євро.

Про це повідомляє “Європейська правда” з посиланням на El Pais.

План був дуже очікуваним, враховуючи потреби туристичного сектору, який генерує більш ніж 12% ВВП Іспанії після зупинки останніх трьох місяців через пандемію. Тим більше перед літнім сезоном, який, як очікується, продемонструє падіння особливо у зв’язку з прибуттям іноземних туристів. Тому одним з етапів стане допомога авіакомпаніям в стимулюванні прибуття найбільшої кількості мандрівників з-за меж Іспанії.

“Це важливий план допомоги туризму”, – підкреслив прем’єр-міністр Педро Санчес.

Він запевнив, що допомога буде базуватися на п’яти основних стовпах: зміцнення країни як безпечного напрямку; заходи підтримки компаній в туристичному секторі; підвищення конкурентоспроможності туристичного сектору (850 млн євро на стійкість і цифровізацію); туристична розвідка зі створенням нової системи спостереження і використання всіх маркетингових і рекламних інструментів для національного і міжнародного туризму.

Санчес запевнив, що туризм життєво важливий для Іспанії, тим більше що його вплив – не тільки економічний: “Він має велике значення для зовнішнього іміджу і репутації нашої країни”.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Опитування
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua