Інвестиційний корпоративний фонд „Синергія” за рік своєї діяльності подвоїв вартість чистих активів у розрахунку на одну розміщену акцію


20 березня 2004 року виповнився рік з початку діяльності першого в Україні публічного інвестиційного фонду "СИНЕРГІЯ"*, управління активами якого здійснює компанія ВАТ „КІНТО”. За цей час вартість чистих активів фонду у розрахунку на одну акцію зросла більш як на 100 % (20 023,52 гривні при номіналі 10 000 гривень).

Як зазначив президент ВАТ „КІНТО” Сергій Оксаніч „успішні результати діяльності фонду „Синергія” зумовлені перед усім активною портфельною стратегією компанії з управління активами, що була орієнтована на пошук недооцінених і, водночас, ліквідних акцій українських підприємств та поєднувалася з високою диверсифікацією вкладень. Інвестиційний фонд „Синергія” компанія „КІНТО” розглядає як своєрідний „пілотний проект” у підготовці до управління недержавними пенсійними фондами в Україні”.

Створена в 1992 році, компанія “КІНТО” на сьогодні є найдосвідченішим учасником та визнаним лідером українського фондового ринку, активним чинником його творення та розвитку. Діяльність „КІНТО” зосереджується на управлінні активами інвестиційних та недержавних пенсійних фондів. Компанія пропонує своїм клієнтам компетентність, досвід та знання професійної команди фахівців, а також широкий спектр інвестиційних стратегій.

За додатковою інформацією щодо отримання послуг з управління активами інвестиційних та недержавних пенсійних фондів, будь-ласка, звертайтесь за тел: (044) 201-41-35 або на наш сайт www.kinto.com

* - Проспект емісії акцій Відкритого акціонерного товариства „Закритий недиверсифікований корпоративний інвестиційний фонд „Синергія” зареєстровано Державною комісією з цінних паперів та фондового ринку. Ознайомитись з проспектом емісії акцій можна тут.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Весь ринок:Фондовий ринок
Все, що ми знаємо про:КІНТО
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua