0 800 307 555
0 800 307 555

Компанія Bentley випустила годинник (фото)


Компанія Bentley випустила годинник (фото)

Британська автомобілебудівна компанія Bentley і швейцарська марка Breitling випустили нову модель наручного годинника Chronomat. Таким чином вони відзначили 17-річну співпрацю, пише Bentley Motors.

Вперше модель Breitling Chronomat з’явилася в 1984 році.

“Chronomat 1984 року займає дуже важливе місце в нашій сучасній історії. Це був годинник, який сміливо проголосив, що Breitling вірний своєму корінню. Коли велика частина промисловості зосередила свої зусилля і енергію на кварцовому годиннику, Chronomat нагадав світові, що Breitling, по суті, винайшов сучасний механічний хронограф. Колекція Chronomat – це данина поваги дивним годинникам, які більше, ніж будь-які інші, повертають нас до нашої спадщини”, – розповів генеральний директор Breitling Жорж Керн.


Фото: bentleymotors.com

Нинішні швейцарські годинникарі випустили оновлену модель, яка, на їхню думку, є універсальним спортивним годинником, з яким можна сходити на пляж і пройтися по червоній доріжці.


Фото: bentleymotors.com

Діаметр корпусу – 42 міліметри, він виконаний з нержавіючої сталі. Модель має браслет з нержавіючої сталі із застібкою-метеликом. На задній кришці із сапфірового скла є гравірування Bentley.

Chronomat можна придбати за 8,1 тис. доларів.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Опитування
В Контексті Finance.ua