1568
Renault припиняє реалізацію "Ниви" на ринку Європи
— Технології&Авто
Компанія Renault ухвалила рішення припинити реалізацію “Ниви” на ринку Європи. Про це повідомляє Motor.es.
Зазначається, що причиною цього є посилення екологічних норм. Уся річ в тому, що в Євросоюзі середнє значення викидів вуглекислого газу серед усіх машин, що продаються новими, не повинно перевищувати 95 г/км.
При перевищенні норми виробник авто зобов’язаний платити штраф з розрахунку 95 євро за кожен зайвий грам викидів СО2 для кожної проданої машини.
Бензиновий 1,7-літровий атмосферний силовий агрегат потужністю 83 к.с. Lada 4X4 виділяє 216 грамів СО2 на кілометр. Тобто, за кожен проданий автомобіль Renault доведеться заплатити Євросоюзу штраф в 11,4 тис євро, при тому що вартість самої моделі – 11,9 тис євро.
Хочете купити нове авто, але не вистачає коштів? Зручний сервіс від Finance.ua допоможе вибрати персональний кредит. Аналізуємо ваші вимоги за кредитними продуктами і пропонуємо кращі варіанти:
За матеріалами: ТСН
Поділитися новиною
Також за темою
На аукціоні продають раритетний 113-річний електрокар (ціна та вигляд)
Чи потрібно платити пенсійний збір за електромобіль — роз’яснення МВС
Nissan запустив у продаж флагманський електромобіль (фото)
OpenAI запустила в Україні передплату ChatGPT Go за $4
Розробники Airbus представили новітні розвідувальні дрони
Де в Україні найбільше купують електромобілі та гібриди
