Німеччина збільшила обсяг стимулювальних заходів до 1,3 трлн євро


Німеччина збільшила обсяг стимулювальних заходів до 1,3 трлн євро

Німеччина затвердила другий пакет стимулювальних заходів з початку пандемії коронавірусу, розмір якого становить 130 млрд євро.

Ці стимули розраховані на 2020 і 2021 роки.

Таким чином, загальний обсяг заходів підтримки економіки досяг 1,3 трлн євро. Це найбільший показник по відношенню до ВВП у Європі.

Незабаром після початку локдауну у зв’язку з пандемією коронавірусу Німеччина ухвалила пакет заходів, що включає прямі виплати в розмірі 353,3 млрд євро і гарантії на суму 819,7 млрд євро.

“Ми намагаємося вийти з цієї дуже складної ситуації разом”, – сказала канцлер Німеччини Ангела Меркель в середу після затвердження пакету заходів, говорячи про його масштаб. Пакет передбачає підтримку великих і дрібних компаній, працівників та їхніх сімей.

У числі заходів – одноразові виплати сім’ям у розмірі 300 євро на одну дитину, податкові пільги для компаній, зниження податку на додану вартість на обмежений період.

Документ передбачає надання фінансової допомоги загальною сумою близько 25 млрд євро компаніям в таких сферах, як туризм, що істотно постраждали від пандемії коронавірусу і продовжують зазнавати труднощів у зв’язку з діючими обмеженнями.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua