Фондові індекси Азії зростають слідом за американським ринком


Фондові індекси Азії зростають слідом за американським ринком

Ринки акцій держав Азіатсько-Тихоокеанського регіону в середу впевнено підвищуються слідом за позитивною динамікою американських фондових індексів.

Standard & Poor’s 500 за підсумками торгів досяг максимальної позначки за останні 12 тижнів. Інвестори сфокусувалися на перспективах нарощування ділової активності у зв’язку з ослабленням карантинних заходів, в той час як стурбованість протестами в США відійшла на другий план, відзначає MarketWatch.

“Тема оптимізму на тлі відновлення роботи економік отримала сильну підтримку на ринках і надихнула Азію, незважаючи на низку побоювань, що зберігаються”, – вважає ринковий аналітик IG в Сінгапурі Цзіньї Пан.

Китайський індекс Shanghai Composite до 8:31 кч збільшився на 0,4%, гонконгський Hang Seng – на 1,1%.

Індекс менеджерів закупівель (PMI) у сфері послуг Китаю, що розраховується Caixin і Markit, в травні різко зріс і виявився близьким до максимального рівня за останнє десятиліття на тлі відновлення економіки країни після ослаблення карантинних заходів, введених через пандемію COVID-19.

Значення індикатора склало 55 пунктів проти 44,4 пункту в квітні. Індекс вище позначки в 50 пунктів вказує на посилення активності в сфері послуг, нижче – на ослаблення.

Лідерами зростання під час торгів у Гонконзі в середу є акції страховиків AIA Group (+5%) і China Life Insurance (+2,8%), нафтових компаній CNOOC (+4,4%), China Petroleum & Chemical Corp. (+3,2%) і PetroChina (+3%), а також Geely Automobile Holdings Ltd. (+3,1%).

Котирування паперів інтернет-гіганта Tencent Holdings підвищуються на 0,4%, телекомунікаційної China Mobile – також на 0,4%.

Японський індекс Nikkei 225 до 8:37 кч збільшився на 1% – до максимуму з середини лютого, відзначає Trading Economics.

Значний підйом показують ціни акцій автовиробників, включаючи Mazda Motor Corp. (+8,8%), Nissan Motor Co. (+6,2%), Subaru Corp. (+5,8%) і Mitsubishi Motors Corp. (+5,2%).

Південнокорейський Індекс Kospi до 8:40 кч підскочив на 3%.

Капіталізація одного з найбільших у світі виробників чіпів Samsung Electronics Co. злетіла на 6,4%, автовиробника Kia Motor – на 1,5%.

Австралійський індекс S&P/ASX 200 до 8:19 кч піднявся на 1,7%, незважаючи на дані про те, що економіка країни в першому кварталі продемонструвала зниження вперше за дев’ять років.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Опитування
В Контексті Finance.ua