Світовий ринок смартфонів обвалився на 20%


Світовий ринок смартфонів обвалився на 20%

У першому кварталі по всьому світу було продано 299,1 млн смартфонів, що на 20,2% менше, ніж у першому кварталі 2019 року.

Такі дані були представлені дослідницькою компанією Gartner.

“Пандемія коронавірусу стала причиною того, що світовий ринок смартфонів пережив найгірше зниження за весь час. Більшість провідних китайських виробників і Apple були серйозно вражені закриттям їхніх заводів в Китаї і зниженням споживчих витрат через глобальний карантин», – зазначив старший аналітик Gartner Аншул Гупта.

Лідером ринку залишилася Samsung, хоча її частка трохи знизилася — з 19,1% до 18,5%, а в цілому продажі смартфонів компанії впали на 22,7%, до 55,3 млн. Huawei, що перебуває на другому місці, продала на 27,3% менше смартфонів — 42,5 млн. На третьому місці як і раніше розташувався Apple — його продажі знизилися в першому кварталі на 8,2%, притому частка компанії дещо зросла — з 11,9% до 13,7%.

Єдиною компанією з топ-5, продажі якої в першому кварталі зросли, стала Xiaomi (четверте місце) — вона продала 27,8 млн смартфонів, на 1,4% більше, ніж в той же період минулого року, її частка на ринку також зросла — з 7,3% до 9,3%. Замикає топ-5 компанія OPPO, вона продала на 19,1% менше смартфонів, ніж роком раніше,— 23,9 млн.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua