iPhone 12 отримає 5G: Розсекречено зовнішній вигляд смартфонів


iPhone 12 отримає 5G: Розсекречено зовнішній вигляд смартфонів

Серія макетів iPhone 12 з 3D-друком, розроблена на основі витоків схем та інформації з ланцюжка поставок Apple, була представлена ​​японським сайтом Mac Otakara, що дає нам перший погляд на лінійку iPhone 2020 року.

З чуток, Apple випустить чотири моделі iPhone 12 в 2020 році: 5,4-дюймовий iPhone 12, 6,1-дюймовий iPhone 12, 6,1-дюймовий iPhone 12 Pro і 6,7-дюймовий iPhone 12 Pro Max.

Зображення показують всі чотири розміри, хоча макет Mac Otakara, схоже, містить 6,5-дюймову версію iPhone 12‌ Pro Max, а не 6,7-дюймову версію, про яку не раз ходили чутки.

Відповідно до попередніх чуток, макети двох пристроїв нижнього рівня оснащені двома об’єктивами, а макети більш високого класу – трьома об’єктивами.

Mac Otakara повідомляє, що лоток для SIM-картки, який був на правому боці пристрою в попередніх моделях iPhone, буде переміщено в лівий бік під кнопкою гучності. Схоже, ця зміна, яку Apple робить для розміщення модуля антени 5G, який, як очікується, буде включений в усі чотири моделі iPhone 12.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua