Послаблення карантину призвело до зростання споживання електроенергії


Послаблення карантину призвело до зростання споживання електроенергії

В кінці травня 2020 року споживання електроенергії в Україні трохи збільшилося. Цьому сприяли нові етапи послаблення карантину в більшості областей України та запуск метрополітену в Києві, Харкові та Дніпрі.

Про це повідомляє прес-служба НЕК “Укренерго”.

За даними прес-служби, минулого тижня, 25-31 травня, середньодобове споживання в робочі дні збільшилося на 2,1% до 355,8 млн кВт·год в порівнянні з попереднім тижнем. Це на 3,3% менше рівня аналогічного періоду минулого року (368 млн кВт·год).

Крім того, у вихідні, 30-31 травня, середнє споживання було на 1,8% вище, ніж у вихідні минулого тижня – 334 млн кВт·год.

За оперативними даними “Укренерго”, споживання електроенергії в травні 2020 р. становить 10,584 млрд кВт·год, що на 6,17% менше від аналогічного показника в травні 2019 року (11,28 млрд кВт·год).

Враховуючи холодну погоду в травні 2020 року, дані споживання електроенергії свідчать про те, що економіка України в травні падала приблизно тими ж темпами, що і в квітні.

Нагадаємо, споживання електроенергії в Україні в квітні 2020 року знизилося в порівнянні квітнем минулого року на 8% до 9028 млн кВт·год.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Особисті фінанси
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua