Укрпошта провела перші аукціони з продажу нерухомості


Укрпошта провела перші аукціони з продажу нерухомості

Державна компанія “Укрпошта” 29 травня та 1 червня через електронний аукціон “ProZorro.Продажі” провела перші сім з 27 аукціонів з продажу непрофільних активів, які не використовуються в господарській діяльності підприємства, повідомила прес-служба оператора. Попередня сума лотів зросла з 25,3 млн майже до 90 млн грн.

“Була конкурентна боротьба – подалися 52 учасники: це в середньому 7,5 учасника на кожен проведений аукціон. Найбільшою популярністю користувалися два лоти зі складськими приміщеннями в Києві – по 12 і 11 учасників торгів відповідно. На “ProZorro.Продажі” середній показник кількості учасників – 2,53”, – йдеться в повідомленні.

У компанії кажуть, що очікують якнайшвидшого підписання протоколів торгів і укладання угод з переможцями, які дали найвищу ціну на аукціонах.

Торги відбулися, зокрема, по таких об’єктах:

виробничі приміщення у Львові біля залізничного вокзалу;

арочний склад і ангар в Биківні (Київ);

приміщення в місті Українка Київської області;

будівля в центрі смт. Рогань Харківської області.

Точну суму торгів компанія вкаже після підписання протоколів з переможцями аукціонів.

Згідно з релізом, в цілому на першому етапі компанія виставляє на продаж 30 об’єктів (177 інвентарних одиниць). Їх стартова ціна згідно з незалежною оцінкою становить 82,6 млн грн.

При цьому для об’єктів, оціночна вартість яких не перевищує 10 млн грн, аукціон буде проходити протягом 14 днів, а для тих, що мають ціну вище 10 млн грн – 28 днів. У разі якщо переможця не визначать або не буде учасників, лот повторно виставлять на аукціон.

“Укрпошта” також повідомила, що попередньо було проведено незалежну оцінку ринкової вартості 30 об’єктів. Компанію-переможця, яка надає відповідні послуги, визначили через ProZorro серед 12 компаній-учасників.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Опитування
В Контексті Finance.ua