Білорусь підвищує ставки експортних мит на нафту


Білорусь підвищує ставки експортних мит на нафту

Білорусь з 1 червня 2020 року підвищила ставки експортного мита на нафту і нафтопродукти на 22% після їх різкого зниження на 87% з 1 травня.

Новий розмір експортного мита на нафту і нафтопродукти, що вивозяться за межі митної території Євразійського економічного союзу (ЄАЕС), затверджено постановою уряду N316.

Відповідно до документа, з 1 червня ставка експортного мита на сиру нафту складе $8,3 за 1 тонну (раніше – $6,8).

Мито на прямогонний бензин підвищено з $3,7 до $4,5 за 1 тонну. На товарні бензини, легкі і середні дистиляти – з $2 до $2,4 за 1 тонну. Такн ж мито встановлено щодо дизельного пального, бензолу, толуолу, ксилолів, мастильних та інших масел.

До 1 травня експортні мита також знижувалися. З 1 квітня 2020 року мита були зменшені на 22,3% після зниження на 14,8% з 1 березня 2020 року.

Білорусь з 2010 року уніфікує ставки експортних мит на нафту і нафтопродукти з чинними в Росії з урахуванням безмитного імпорту нафти з РФ. Відповідно до домовленостей в рамках ЄАЕС, з 2015 року всі експортні мита на нафту і нафтопродукти залишаються в білоруському бюджеті.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Також з цієї теми: Енергетика
Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua