Марченко повідомив, чи обговорювалися з МВФ в новій програмі тарифи на електроенергію


Марченко повідомив, чи обговорювалися з МВФ в новій програмі тарифи на електроенергію

Міністр фінансів Сергій Марченко розповів, що питання прозорого тарифоутворення завжди були предметом інтересу Міжнародного валютного фонду (МВФ). Втім, сьогодні ініціативи уряду в цьому питанні підтримують.

Він розповів, що тему цін на е/е не порушують. “Ні, оскыльки програма у нас Stand-by, в даній програмі ці питання не піднімаємо”, – розповів він.

Також він розповів про інші питання програми. Міністр відповів, чи буде порушуватися питання про проблемні активи держбанків.

“Ми разом з НБУ і нашими міжнародними партнерами виконали величезну роботу, щоб держбанки могли почати активно працювати з NPL (проблемні кредити, – ред.) в цьому році, і сподіваємося на забезпечення результату з боку держбанків”, – сказав він.

Марченко також розповів, що зобов’язання, які могли бути не виконані в рамках попередніх програм, перейшли вже в нову. Він підкреслив, що команда Фонду не змінилася.

“Зараз змінюється голова місії в Україні. Замість Рона ван Родена буде Іванна Владкова-Холлар. Зобов’язання за такими напрямками, як антикорупція, банківська система, правосуддя і суди, єдина юрособа – залишаються колишніми”, – додав він.

Нагадаємо, українська держава очікує, що МВФ затвердить програму Stand-By на 5 млрд доларів на засіданні Ради директорів 5 червня. Україна отримає транші МВФ у три етапи.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Енергетика
Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua