Американська компанія представила VR-гарнітуру з рекордною роздільною здатністю (фото)


Американська компанія представила VR-гарнітуру з рекордною роздільною здатністю (фото)

Американська компанія Hewlett-Packard спільно з Valve і Microsoft випустила нову гарнітуру віртуальної реальності Reverb G2. На додаток до Reverb G1, нова гарнітура призначена для геймерів і об’єднує поліпшені візуальні ефекти, налаштування звуку, входи і ергономіку для більш захоплюючого досвіду змішаної реальності.

HP стверджує, що Reverb V2 – це VR-гарнітура з найвищою роздільною здатністю у світі. Вона має роздільну здатність 2160 × 2160 на око, а також поліпшені РК-об’єктиви. Розроблені Valve РК-лінзи не містять мура, що усуває ефект, який створює враження, ніби користувач дивиться на віртуальне зображення через брудні лінзи. Дисплеї як і раніше мають поле зору, аналогічне оригіналу, але тепер вони мають поліпшену чіткість, контрастність і яскравість.


Фото: pcgamer.com

HP також працювала з Valve, щоб покращити кутову роздільну здатність панелей. Внизу знаходиться механічний регулятор регулювання IPD, який допомагає відцентрувати лінзу в очах для більш захоплюючого враження від віртуальної реальності.


Фото: pcgamer.com

Також Reverb V2 має нову подушку для маски обличчя. Вона має ступінчасту конструкцію на липучці, але подушка дозволяє гарнітурі сидіти і краще триматися на обличчі користувача. Вона має функцію перевороту на 90 градусів, яка дозволяє власникам перевернути гарнітуру як козирок, щоб заглянути в реальний світ. Інші тонкі зміни включають кабель, що йде від подвійного стовбура до єдиного стовбура, USB-C для подачі живлення.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua