Кабмін хоче зробити "регуляторну гільйотину" для полегшення роботи малого бізнесу


Кабмін хоче зробити "регуляторну гільйотину" для полегшення роботи малого бізнесу

Прем’єр-міністр Денис Шмигаль анонсував плани Кабінету Міністрів провести реформу дерегуляції, так звану “регуляторну гільйотину”, для полегшення роботи малого бізнесу. Глава уряду обговорив реформи в Україні з послами Великої сімки.

Про це повідомляє урядовий портал.

Учасники зустрічі обговорили подолання пандемії Covid-19, схвалену Кабміном Програму стимулювання економіки для подолання наслідків епідемії коронавірусу, продовження медичної реформи в Україні, співпрацю України з МВФ тощо.

Шмигаль підкреслив, що пандемія надала певний імпульс українським реформам, у першу чергу, реформі охорони здоров’я.

“Реформа медицини має бути завершена за допомогою наших міжнародних партнерів, але коронакриза показала помилки, які були допущені при попередніх розрахунках цієї реформи, тому ми перераховуємо і тарифи з НСЗУ, і пакети послуг… Ще одна проблема – це психіатрія та туберкульозні диспансери. Все це потребує окремої уваги і окремих розрахунків, тому другий етап реформи може розтягнутись у часі. І ми будемо просити підтримати нас в реалізації цієї реформи”, – сказав глава уряду.

Він також відзначив важливість реформ, які дадуть поштовх економічному розвитку.

“Це реформа митниці, реформа оподаткування малого і мікробізнесу. Нам також треба робити, як ми це називаємо, “регуляторну гільйотину” – реформу з дерегуляції, щоб всіляко полегшити роботу малого бізнесу”, – сказав прем’єр.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Весь ринок:Казна та Політика
Все, що ми знаємо про:Кабмін
Опитування
В Контексті Finance.ua