Через погоду скоротиться виробництво цукру в Україні на 15%


Через погоду скоротиться виробництво цукру в Україні на 15%

У 2020/2021 маркетинговому році (МР) виробництво цукру прогнозується на рівні 1,2-1,3 млн т, що на 15% менше, ніж торік. Причиною тому стала аномальна погода. При цьому очікується, що кількість цукрових заводів залишиться незмінною – 33.

Про це повідомляє аналітичний відділ Національної асоціації виробників цукру “Укрцукор”.

“З огляду на скорочення посівних площ і погодні умови, які можуть істотно вплинути на врожайність, оскільки вже зараз відомо, що пилові бурі пошкодили частину посівів у Тернопільській, Харківській і Кіровоградській областях, а центральні регіони страждають від впливу шкідників, виробництво цукру в 2020/2021 МР прогнозується на рівні 1,2-1,3 млн т. Це більш ніж на 15% менше, ніж роком раніше, проте це в повному обсязі може покрити потребу внутрішнього ринку”, – пояснює аналітик асоціації Назар Михайловин.

Так, Віктор Ніколюк, керівник сировинного підрозділу Новомиргородського цукрового заводу в Кіровоградській області стверджує, що через пилові бурі підприємство змушене було пересіяти майже половину посівних площ.

Негативно вплинула аномальна погода на аграріїв Житомирщини. Постраждали і західні регіони України, які є одними з лідерів з вирощування цукрових буряків та виробництва цукру.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Аграрний ринок
Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua