Витрати на дитину в перший рік життя в різних країнах світу (інфографіка)


Витрати на дитину в перший рік життя в різних країнах світу (інфографіка)

За даними ООН на червень 2019 року на одну жінку в світі в середньому припадає 2,5 дитини. І хоча з 90-х років XX століття спостерігається спад темпів зростання населення Землі, чисельність людей продовжує збільшуватися.

Аналітики Picodi.com підрахували витрати, пов’язані з появою дитини.

В Україні. Підсумовуючи всі покупки, пов’язані з вагітністю та першим роком життя дитини, можна сказати, що витрати на базовий набір становлять 84 000 гривень, а на розширений – 138 300 гривень.

Згідно з даними Державної служби статистики України середньомісячна зарплата в березні 2020 р. становила 9214,03 грн після сплати податків. Виходить, щоб окупити базовий набір, потрібно 9 зарплат середньостатистичного українця.

У Німеччині співвідношення базового набору до середньої зарплати дорівнює 1,2, а в Польщі – 2,8. У сусідній Білорусі інша ситуація: 8 середніх «чистих» заробітних плат.

Довідка Finance.ua:

  • У 2020 році розмір допомоги в Україні становить 41 280 гривень, і вона виплачується поступово, поки дитині не виповниться 3 роки.
  • За перший рік батьки отримають 20 640 грн – ця сума покриває четверту частину витрат на базовий набір.
  • Також батьки отримують одноразову натуральну допомогу «пакет малюка» – набір речей, необхідних новонародженому на перший час, вартістю 5000 гривень.

До речі, отримати кілька тисяч гривень за 10-20 хвилин собі на картку цілком реально. Для цього достатньо скористатися сервісом Finance.ua.

Отримати гроші швидко

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Особисті фінанси
Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua