Репутаційний зріз українських IT-компаній: лідери й антилідери (дослідження)


Репутаційний зріз українських IT-компаній: лідери й антилідери (дослідження)

Компанії SoftServe, DataArt і Sigma Software мають найкращу репутацію серед 20-ти найбільших IT-компаній України в публічному просторі. У п’ятірку лідерів також увійшли компанії Ciklum і EPAM.

Про це Finance.ua повідомило комунікаційне агентство PointeR Agency у своєму дослідженні за кількістю позитивних згадок у ЗМІ та соцмережах.

За словами співвласниці PointeR Agency Олесі Стойко, зібраний масив даних щодо десятків ІТ-компаній дає чітку картину того, як вони ведуть або взагалі не ведуть свої комунікаційні кампанії.

Наприклад, значна кількість згадок щодо “антилідерів” зрізу Ciklum і Lucky Labs була оцінена програмою як “негатив”.

“Однак детальний аналіз показав, що такий інформаційний фон компаній сформувався через або ігнорування кризових ситуацій, або неправильну реакцію на кризу. Як результат – велика кількість згадок в інтернеті, які можна розцінювати як «негативні», такими не є. Що в ідеалі необхідно виправляти», – розповідає Олеся Стойко.

Загалом лідерами за кількістю позитивних і нейтральних згадок стали ІТ-компанії SoftServe, Sigma Software, EPAM, GlobalLogic, EVOPLAY, Luxoft, DataArt, Ciklum, Intellias і ELEKS.

“Часто помилково вважають: щоб мати хорошу репутацію, досить просто добре робити свою роботу і час від часу писати про це на Фейсбуці. А при негативних згадках – ігнорувати, поки саме не «розсмокчеться». Це не так. Якщо ви не будете контролювати інформацію про себе, то це буде робити хтось інший, не обов’язково у ваших інтересах», – розповідає СЕО компанії PointeR Agency Олександр Селін.

У свою чергу GlobalLogic надали наступний коментар Finance.ua:

“Згідно з нашою аналітикою, з 1 травня 2019 року по 1 травня 2020 року про GlobalLogic вийшло 1586 публікацій в ЗМІ, з них 1578 – з позитивною і нейтральної тональністю. Багато інфоприводів були ініційовані нашою командою. За цей період провели 4 заходи для медіа, в тому числі під час запуску програми EcoHike, після якого отримали понад 200 публікацій з позитивною тональністю. Для аналітики ми використовуємо систему моніторингу згадок в медіа Looqmi”, – сказано в повідомленні.

Відповідь від PointeR Agency не забарилась:

“Looqmi переважну більшість згадок тегує як «позитивні», в той час YouScan (систему, яку використовували ми) більш «прискіпливо» класифікує тональність згадувань: позитивними вказані лише дійсно позитивні, без урахування нейтральних. Таким чином, переважна більшість згадок в YouScan має тег нейтральний, в той час, як Looqme позитивними вважає більшість згадок (більше 90%). Очевидно, що змішування даних двох різних систем не є коректним. Всі компанії з нашого списку ми перевіряли за однією системою – YouScan”, – повідомили у PointeR Agency.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua