Альфа-Банк Україна запустив нову лінійку пакетів послуг


25 травня Альфа-Банк Україна презентував нову лінійку пакетів послуг“White”:https://alfabank.ua/white, Black і Graphite. Розповідаємо, чим вони хороші.

Картки нового дизайну. У кожному пакеті доступні дві безплатні картки від платіжних систем – Visa і Mastercard у гривнях, доларах або євро. Клас карток стартує від Mastercard World Debit або Visa Rewards до преміальних – World Elite та Infinite. У дизайні – акцент на колір і мінімалізм.

Підвищений ліміт на зняття готівки та безплатне поповнення рахунку. У будь-якому банкоматі світу можна безоплатно зняти до 150 тис. грн на місяць. У кожного пакета – свій ліміт, підвищений до комфортної межі.

Поповнення рахунку безплатно. Це можна зробити будь-яким зручним для вас способом – через банкомати cash-in Альфа-Банку, за допомогою переказу з картки на картку або з використанням номера IBAN, а також через платіжні термінали мереж EasyPay та City24.

Додатковий дохід. Завдяки такій опції, як «Дохідний сейф», гроші на картці не просто лежать, а приносять прибуток. Відсоткова ставка на залишок коштів сягає 9 % річних залежно від пакета.

Усі «плюшки» від Mastercard і Visa. В рамках одного пакету можна оформити картку від кожної з платіжних систем, а отже, і привілеї – акції, бонуси, сервіси Mastercard і Visa – у вас у кишені. Пакети Black і Graphite відкривають доступ до аеропортових сервісів: безоплатне відвідування бізнес-залів від Lounge Key (за картками Visa) і Mastercard у всьому світі, прискорене проходження прикордонного і паспортного контролю в аеропортах «Бориспіль» і «Київ», пакування багажу та інші travel-опції. Сподіваємося, що незабаром ці опції стануть доступні всім.

Кешбек на щоденні покупки. Усі картки беруть участь у найкращій на ринку програмі винагород Cash’U CLUB. А отже, ви отримуєте до 7 категорій покупок з підвищеним кешбеком до 20 % і кешбек 0,5 % на всі безконтактні оплати гаджетом.

Можливість користуватися пакетом абсолютно безоплатно, виконавши лише одну з умов протягом місяця: загальна сума залишків на рахунку від 50 тис. грн, сума безготівкових покупок або кількість операцій, здійснених будь-якою карткою в пакеті послуг. Наприклад, White – повністю безплатний, якщо зробити всього лише 10 трансакцій на місяць. Також власникам кожного з пакетів послуг доступна цілодобова підтримка консьєрж-сервісу «Альфа-Консьєрж Україна».

Пакети послуг від Альфа-Банку – це новий формат рішень, з якими клієнт завжди отримує більше.

Обирайте свій колір і стиль! Деталі за посиланням.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Весь ринок:Фінтех і Картки
Все, що ми знаємо про:Альфа-Банк
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua