Jaguar Land Rover втратить 500 млн фунтів через Brexit


Jaguar Land Rover втратить 500 млн фунтів через Brexit

Фінансовий директор Jaguar Land Rover визнав, що якщо Велика Британія “вийде з ЄС” без укладення угоди, це буде коштувати фірмі 500 мільйонів фунтів стерлінгів на рік на тарифи тільки на імпорт запчастин.

У рамках зустрічі Адріана Марделла та інвестиційних банків наприкінці січня він сказав, що “повністю очікує”, що поточний перехідний період триватиме до 1 січня 2021 року, після чого будуть “інші відносини”.

Читайте також: Jaguar зупинив випуск електромобілів через брак батарей

“Ми вже розглянули дві версії потенційних аварій, в кінці березня [2019] і в кінці жовтня, і ми це зробили, щоб захистити себе, закривши завод на тиждень. Ми вирішимо в кінці цього календарного року, чи є це слушним заходом. Якщо ми зазнаємо краху, якщо ми підемо до СОТ [правила Світової організації торгівлі] … це буде близько 500 мільйонів фунтів стерлінгів – 40 мільйонів фунтів стерлінгів на місяць”, – сказав Марделла.

Наразі JLR звільнила близько 50% (20 000) некритичних працівників під час кризи з коронавірусом, хоча в цьому місяці вона платить їм 100% зарплати. Керівники ради директорів відклали виплату зарплати на три місяці, а зарплата генерального директора Ральфа Спета скоротилася на 30%.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua