Завершення будівництва проекту "Стіна" планують перенести на 2025 рік


Завершення будівництва проекту "Стіна" планують перенести на 2025 рік

Держприкордонслужба направила до центральних органів виконавчої влади проект розпорядження Кабміну про внесення змін до плану заходів проекту “Стіна”, яким передбачено завершення будівництва на кордоні з РФ в 2025 році. Загальна вартість проекту складе 4,1 млрд гривень.

Про це йдеться в матеріалах відповідей на запити в ДПСУ від експертної організації StateWatch.

“Згідно з інформацією, яку отримала громадська організація StateWatch від Державної прикордонної служби, реалізацію проекту “Стіна” планується перенести ще на 4 роки і завершити до 2025 року. Загальна очікувана вартість проекту складе 4,1 млрд гривень. За словами прикордонників, необхідність подовження термінів облаштування кордону зумовлена зменшенням фінансування, а також зростанням вартості будівельних матеріалів, робіт і послуг”, – йдеться в повідомленні.

Зазначається, що в період 2015-2019 років вже було витрачено 1,7 млрд грн. Відповідно до показників бюджетної програми “Заходи з інженерно-технічного облаштування кордону”, за якою здійснюються витрати на “Стіну”, на будівництво російсько-українського кордону в 2020 році передбачено ще 400 млн грн.

“Протягом 2015-2019 років на ділянці російсько-українського кордону було передбачено облаштування 634 км інженерних загороджень, а також прокладення 341 км рокадну доріг, з яких в зазначений період облаштовано 546 км інженерних загороджень і 316 км рокадної дороги”, – повідомили прикордонники.

Зазначено, що такі роботи проекту “Стіна” були виконані на 86% і на 93% відповідно.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Казна та Політика
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua