0 800 307 555
0 800 307 555

В банках спрогнозували курс гривні до долара на найближчі тижні


В банках спрогнозували курс гривні до долара на найближчі тижні

В найближчий місяць очікується, що курс гривні буде близький до нинішнього рівня 26,50 гривень/долар, плюс/мінус 50 копійок.

Банкіри, опитані виданням РБК-Україна, прогнозують курсову динаміку в такому діапазоні.

Директор департаменту казначейства і фінансових установ “ОТП Банк” Антон Коваленко розповів, що чекав зміцнення гривні до рівнів 26,50 гривень/долар.

“Можливо, пройде зміцнення до 26,40-45 гривень/долар, але потім очікуємо корекцію, але не більш ніж 27 гривень/долар, і потім – знову сезонне зміцнення гривні, якщо не буде форс-мажорів у зв’язку з карантином і пандемією”, – вважає він.

До кінця травня різких стрибків курсу долара не очікується, і пара гривня/долар буде в діапазоні 26,55 – 26,7 гривні за долар, додав Ігор Левченко з UKRSIBBANK BNP Paribas Group.

Як зазначив Антон Стадник з ПУМБ, якщо говорити про курсову динаміку, то найближча точка опору – 26,5 гривень/долар. Якщо тенденції збережуться, курс опуститься до рівня 26,2 і навіть до 26 гривень/долар, вважає він.

“У перспективі найближчих півтора місяці ревальвація нижче позначки 26 гривень можлива з дуже малою часткою ймовірності. Якщо говорити про точки екстремуму з точки зору девальвації, то рівні опору – 27-27,5 гривень/долар. Найближчим часом курс буде перебувати у коридорі 26-27,5 гривень за долар”, – прогнозує банкір.

🎬 Дізнавайтеся першими про валютні коливання на YouTube-каналі Finance.ua

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Опитування
В Контексті Finance.ua