Друга хвиля звільнень збільшила число безробітних у США


Друга хвиля звільнень збільшила число безробітних у США

За даними міністерства праці США, заявки на допомогу з безробіття за тиждень, що закінчився 16 травня, склали з урахуванням сезонних коливань 2,438 млн. Дані за минулий тиждень переглянуто в бік зниження до 2,687 млн ​​замість раніше заявлених 2,981 мільйонів.

Про це повідомляє агентство Reuters.

Минулого тижня мільйони американців подали заявки на допомогу з безробіття, оскільки заходи в боротьбі з коронавірусом викликали другу хвилю звільнень. Закриття країни в середині березня в зв’язку з поширенням COVID-19, призвело до найбільшого безробіття з часів Великої депресії. Заявки поступово знижувалися з моменту досягнення рекордних 6,867 млн ​​за тиждень, що закінчився 28 березня.

Щотижневий звіт щодо заявок на допомогу з безробіття – найактуальніші дані про стан економіки – зміцнює очікування економістів про третій місяць масових втрат робочих місць у травні.

Економіка США втратила рекордні 20,5 млн робочих місць у квітні, в той час як в березні було втрачено 881 тис. робочих місць.

Як повідомляло РБК-Україна, економіка США в першому кварталі скоротилася найшвидшими темпами з часів фінансової кризи 2008-2009 року. За попередніми даними міністерства торгівлі США, валовий внутрішній продукт впав на 4,8% в річному обчисленні за перший квартал 2020 року.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua