Названо головну мету кібератак в 2020 році: за чим полюють хакери


Названо головну мету кібератак в 2020 році: за чим полюють хакери

Компанія Verizon представила щорічний звіт щодо кіберзлочинності, згідно з яким торік фінансове збагачення стало головною причиною крадіжки даних у мережі, обійшовши шпигунство.

9 з 10 витоків (86%) були фінансово мотивовані, показує звіт. Крадіжка облікових даних, фішинг і компрометація ділових електронних листів стали причиною 67% кібератак. Такі висновки зроблені на основі вивчення понад 32 тис інцидентів і майже 4 тис підтверджених зломів в 81 країні.

Оскільки пандемія коронавірусу змушує людей працювати віддалено, кібератаки на підприємства, як очікується, будуть зростати. Вторгнень у веб- і хмарні додатки стало на 43% більше. Це подвійний приріст у порівнянні з попереднім роком.

Такі компанії, як Facebook і Salesforce розширили роботу віддалено, принаймні, до кінця року, і очікується, що багато інших візьмуть з них приклад. Генеральний директор Verizon Business Group Тамі Ервін сказав, що «цифрове перетворення» моделі «роботи на дому» під час пандемії коронавірусу продемонструвало ряд «червоних прапорців» безпеки, які ще належить вирішити.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Кримінал
Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua