НБУ розповів про ситуацію на банківському ринку


НБУ розповів про ситуацію на банківському ринку

НБУ запевнив, що на банківському ринку все спокійно, обсяги строкових гривневих депозитів і валютних коштів населення в банках з кінця квітня майже не змінилися.

Про це повідомляє прес-служба НБУ в Facebook.

“На банківському ринку все спокійно. Про це свідчить черговий випуск щотижневого огляду, де ми наводимо ключові показники банківського сектору. Так, обсяги строкових гривневих депозитів і валютних коштів населення в банках з кінця квітня майже не змінилися, а гривневі вклади населення взагалі вже кілька тижнів перевищують рівень, що спостерігався до початку відтоку в березні. Темпи відтоку валютних коштів з банків нижчі, ніж під час криз 2008 і 2014 років”, – йдеться в повідомленні.

Ставки за депозитами. Продовжують знижуватися ставки за гривневими депозитами і кредитами. З початку квітня вартість нових строкових гривневих вкладів знизилася, найпомітніше за короткостроковими депозитами. Ставки за гривневими кредитами бізнесу подешевшали до найнижчого в 2020 році рівня.

З кінця березня триває скорочення гривневих кредитів бізнесу і населенню, зокрема, істотно впав попит на споживчі кредити.

До речі, портал Finance.ua давно аналізує пропозиції щодо кредитів в Україні. Щоб допомогти вам з вибором кредиту, у нас на сайті працює спеціальний сервіс. З його допомогою можна швидко і комфортно вибрати необхідний саме вам кредитний продукт.

Помічник з кредитів 🧐

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Кредит&Депозит
Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua