Розумне вікно: Samsung представила експериментальний проект (відео)


Розумне вікно: Samsung представила експериментальний проект (відео)

Компанія Samsung представила новий експериментальний проект – розумне вікно SunnySide. Зовні воно виглядає як звичайна віконна рама зі склом, але насправді має унікальні особливості.

Замість прозорого скла в SunnySide встановлена матова панель, крізь яку не можна розгледіти, що відбувається в приміщенні. У верхню частину рами встановлені спеціальні лампи, які відтворюють повний спектр сонячних променів.

Інженери Samsung стверджують, що імітація сонячного світла від вікна дозволяє створювати затишок у приміщенні, а також сприяє виробленню вітаміну D в організмі людини. При цьому випромінювання ультрафіолета фільтрується, тому лампи не завдають шкоди шкірі.

Штучне освітлення від SunnySide може навіть змінювати кут падіння променів, повторюючи рух сонця в природі. Розумне вікно синхронізується з системою розумного будинку і повністю повторює природний цикл сонячної активності.

Вікно SunnySide стане в нагоді тим, кому бракує сонячного світла (наприклад, через розташування квартири або особливості погоди у місці проживання). В теорії воно здатне повністю замінити сонце.

SunnySide – проект експериментальної лабораторії C-Lab, яка належить компанії Samsung і працює над футуристичними продуктами. Деякі з них з’являються в продажу, тому є шанс побачити це розумне вікно на полицях магазинів.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua