Степанов повідомив, за яких умов у регіонах дозволять пом'якшити карантин


Степанов повідомив, за яких умов у регіонах дозволять пом'якшити карантин

Міністр охорони здоров’я Максим Степанов повідомив, за яких умов у регіонах дозволять пом’якшити карантинні обмеження.

“Починаючи з 22 травня, ми пропонуємо адаптивний карантин… Ми запроваджуємо три критерії щодо захворюваності на COVID-19: захворюваність за останні 7 днів на 100 тис. населення, заповнюваність ліжок в лікарнях, де лікують хворих на коронавірусну хворобу, – вона не повинна перевищувати 50% – і кількість тестувань в кожному регіоні… Всі ці критерії відповідають певному етапу і, якщо у регіоні вони дотримуються, то він може перейти на наступний етап пом’якшення. Ці етапи ми будемо вводити кожні 10 днів – 22 травня, потім 1 червня, 10 червня і 21 червня”, – сказав він.

Степанов нагадав, що з 22 травня, серед іншого, планується відновлення роботи міського та приміського громадського транспорту, а також проведення спортивних заходів за умови дотримання певних епідемічних заходів та обмежень.

“В залежності від епідемічної ситуації в кожному регіоні і відповідності тим критеріям, які ми запроваджуємо, на території тієї чи іншої області або відбудеться пом’якшення, або ні… Це європейська практика, вона існує в багатьох країнах світу. Це практика стримування розповсюдження коронавірусної хвороби”, – додав міністр.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "УНІАН", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Також з цієї теми: Казна та Політика
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua