Мінекономіки відібрало 23 банки для реалізації держпрограми підтримки аграріїв (список)


Мінекономіки відібрало 23 банки для реалізації держпрограми підтримки аграріїв (список)

Станом на 8 травня Мінекономіки підписало меморандум з 23 українськими банками для реалізації держпрограми підтримки сільгоспвиробників.

“Меморандум передбачає об’єднання зусиль міністерства і уповноважених банків у створенні сприятливих умов для фінансово-кредитного забезпечення сільськогосподарських товаровиробників з метою реалізації окремих напрямків фінансової підтримки за бюджетною програмою КПКВК 1201150 “Фінансова підтримка сільгоспвиробників”, – йдеться в повідомленні.

Зазначається, що до списку уповноважених банків увійшли Приватбанк, Ощадбанк, Укрексімбанк, Укргазбанк, Альфа-Банк, Райффайзен Банк Аваль, ОТП-Банк, ПУМБ, Креді Агріколь Банк, Кредобанк, Правекс Банк, Мегабанк, Східно-Український Банк “Грант”, Радабанк, МТБ Банк, Мотор-Банк, а також – банки “Глобус”, “Південний”, “Схід”, “Львів”, “Альянс”, “Агропросперіс” і “Кліринговий дім”.

Як пояснили в прес-службі Мінекономіки, банки вибрали відповідно до порядку відбору банків, через які здійснюється виплата пенсій, грошової допомоги та заробітної плати працівникам бюджетних установ, затвердженого постановою Кабміну від 26 вересня 2001 року.

Зокрема, програма передбачає державну підтримку розвитку тваринництва і переробки сільгосппродукції, фінансову підтримку розвитку фермерських господарств, часткову компенсацію вартості сільгосптехніки та обладнання вітчизняного виробництва, а також фінансову підтримку заходів в АПК шляхом здешевлення кредитів.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua