Степанов пояснив, коли лікарням перерахують "Коронавірусні" надбавки медикам


Степанов пояснив, коли лікарням перерахують "Коронавірусні" надбавки медикам

Медичні працівники, які лікують хворих на COVID-19 і ще не отримали надбавку, отримають її найближчим часом. Для повного перерахунку коштів медустановам України потрібно, щоб були укладені договори між НСЗУ і всіма медичними установами.

Таку заяву зробив міністр охорони здоров’я Максим Степанов.

“Зараз НСЗУ продовжує укладати договори з нашими закладами, за деякими вже пішли кошти, щоб наші медпрацівники отримали підвищену заробітну плату. Ми вважаємо, що на цьому тижні всі без винятку договори будуть укладені і всі кошти будуть перераховані безпосередньо медичним установам. Принаймні, таке завдання і така вимога є до НСЗУ, щоб вони максимально прискорили цей процес і ми наздогнали те, що у нас вийшло, затримку”, – прокоментував він.

Крім того, Степанов прокоментував ситуацію з недофінансуванням в Чернівецькій області. За його словами, в регіоні дійсно виникла нестача фінансів, і 14 травня ОДА звернулася з цими складнощами до МОЗ.

Як стверджує міністр, зараз ця проблема вирішена, кошти для виплати надбакок медикам будуть перераховані в понеділок, 18 травня.

24 квітня Кабінет Міністрів затвердив рішення про доплати медикам, які лікують хворих на COVID-19, в розмірі до 300% заробітної плати. 6 травня на засіданні уряду у відповідь на звинувачення в тому, що багато медпрацівників не отримали обіцяні владою доплати, Степанов заявив, що проблема виникла через дії обласної влади.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "УНІАН", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Також з цієї теми: Казна та Політика
Дивись також
Весь ринок:Казна та Політика
Все, що ми знаємо про:МОЗ України
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua