У Токіо зараженим COVID-19 допомагають роботи (фото)


У Токіо зараженим COVID-19 допомагають роботи (фото)

У Токіо роботи почали обслуговувати хворих на COVID-19 з легкими симптомами.

Як уточнив агентству начальник відділу аудиту проєктів Токійського муніципалітету Масатака Цудзі, з квітня в готелях японської столиці почали розміщувати хворих з коронавірусом в легкій формі, щоб не завантажувати лікарні, куди направляють пацієнтів з важким перебігом захворювання.


Фото: twitter.com/JessicaCryptoML

Він сказав, що в спеціально виділених готелях люди перебувають під постійним наглядом медичного персоналу. За розміщення в готелях платить муніципалітет, який також забезпечує побутовий та адміністративний бік роботи.

Цудзі підкреслив, що в перших трьох готелях життєзабезпеченням займалися співробітники, а в двох інших було вирішено залучити роботів, щоб підвищити рівень безпеки і полегшити навантаження на персонал.

«Один робот зустрічає пацієнтів в холі на першому поверсі, спілкується з ними, говорить, куди звертатися в якій ситуації. Інший, оснащений штучним інтелектом, самостійно прибирає сміття і дезінфікує лобі на першому поверсі», – розповів японський чиновник.

Він додав, що також вирішили проблему і з опитуваннями по телефону – тепер збиранням інформації про самопочуття займається додаток на смартфоні.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua