IKEA почала роботу на українському ринку та запустила онлайн-магазин


IKEA почала роботу на українському ринку та запустила онлайн-магазин

IKEA повідомила Finance.ua, що розпочинає роботу на українському ринку та запускає Інтернет-магазин.

В онлайні шведський ритейлер пропонує українським покупцям близько 3 600 функціональних товарів для дому всіх категорій та стилів з привабливим дизайном і цінами.

Де можна робити замовлення – на сайті www.ikea.ua

Де забирати товар. Покупці матимуть можливість обирати, де та як забрати свій товар – в одному з пунктів для отримання замовлень у Києві безкоштовно або за допомогою послуги доставки додому.

Пункти. У Ашан Рів Гош (Auchan Rive Gauche) та Metro Cash & Carry.

Служба доставки організована у співпраці з компанією DB Schenker.

Захист. Усі співробітники матимуть доступ до необхідного захисного обладнання і працюватимуть з дотриманням рекомендацій щодо соціального дистанціювання.

Плани. Після запуску Інтернет-магазину IKEA планує відкрити свій магазин у новому міському форматі (city store) у Києві. Компанія нещодавно підписала договір оренди з торгово-розважальним центром Blockbuster Mall.

«Ми раді розпочати роботу в Україні завдяки запуску Інтернет-магазину, особливо в час, коли кожен із нас приділяє увагу безпеці і комфортному перебуванню вдома. Сподіваємося, наш широкий асортимент товарів і рішень для дому допоможе українцям облаштувати особистий простір і покращити повсякденне життя», – сказав Флоріан Меллє, керівник IKEA в Україні.

Довідка Finance.ua:

  • У вересні 2018 року IKEA офіційно заявила про відкриття першого в Україні магазину в форматі city store в 2019 році. Об’єкт повинен був відкритися в київському ТРЦ Ocean Mall.
  • Однак пізніше ритейлер заявив, що в зв’язку з затримкою будівництва ТРЦ компанія розглядає альтернативні шляхи запуску бізнесу в Україні.
  • Влітку 2019 року IKEA оголосила про запуск офіційного веб-сайту для українських споживачів і набір персоналу для роботи в першому магазині міського формату в Києві.

Читайте важливі новини та поради, які стануть в пригоді для вашого гаманця, в телеграм-каналі Finance_ukr

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua