МЕА прогнозує рекордне падіння попиту на нафту


МЕА прогнозує рекордне падіння попиту на нафту

Міжнародне енергетичне агентство (МЕА) прогнозує рекордне падіння попиту на нафту в 2020 році, проте знизило його масштаб у зв’язку з пом’якшенням карантинних заходів по всьому світу.

Про це йдеться в щомісячному звіті агентства.

Прогноз на 2020 рік в цілому передбачає падіння попиту на 8,6 млн барелів на добу, що на 0,7 млн барелів на добу більше, ніж у попередньому звіті. При цьому пікове падіння попиту припаде на другий квартал 2020 року – на 19,9 млн барелів на добу.

За даними агентства, в травні світові поставки нафти скоротяться на 12 млн барелів на добу до дев’ятирічного мінімуму в 88 млн барелів на добу, оскыльки угода ОПЕК+ набула чинності, а видобуток знижується в інших країнах.

Як наголошується в документі, в кінці травня близько 2,8 млрд людей будуть жити в умовах ізоляції для стримування пандемії коронавірусу, в порівнянні з 4,0 млрд осіб у квітні.

“Економічна активність почала поступове, але крихке відновлення. Проте все ще зберігається значна невизначеність. Найбільше питання полягає в тому, чи зможуть уряди пом’якшити карантинні заходи, не спричинивши відновлення спалахів COVID-19”, – йдеться у звіті.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Енергетика
Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua