Samsung і Hyundai мають намір співпрацювати в галузі випуску електромобілів


Samsung і Hyundai мають намір співпрацювати в галузі випуску електромобілів

Голови Samsung і Hyundai провели зустріч, щоб обговорити потенційну співпрацю в галузі виробництва електромобілів. Переговори віцепрезидента Samsung Electronics Лі Джейона (Lee Jae-yong) і виконавчого віцепрезидента Hyundai Motor Group Ийсана Чонга (Chung Eui-sun) відбулися на акумуляторному заводі Samsung SDI в Чхонані, що розташований на південь від Сеула.

Завод Samsung SDI в Чхонані спеціалізується на виробництві малогабаритних акумуляторів для побутових приладів, а також батарей для електромобілів.

Представники Hyundai Motor Group повідомили, що сторони обговорили акумуляторні технології наступного покоління і поділилися своїми досягненнями в дослідженнях і розробках в цій галузі.

Представник Samsung зазначив, що створені компанією твердотільні батареї відрізняються міцністю і стабільною роботою, додавши, що компанія сподівається на розширення співпраці між двома бізнес-групами в секторі мобільного зв’язку.

Керівники двох бізнес-груп, Лі Джен і Ийсан Чонг вперше зустрілися, щоб обговорити ділове співробітництво. Samsung SDI зараз не постачає автомобільні акумулятори Hyundai, яка зараз в основному використовує батареї LG Chem і SK Innovation.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua