Криклій: працюємо над тим, щоб за 10 днів пасажирський транспорт відновив роботу


Криклій: працюємо над тим, щоб за 10 днів пасажирський транспорт відновив роботу

Міністерство інфраструктури України працює над тим, щоб після закінчення карантину 22 травня пасажирський транспорт зміг поступово відновити свою роботу.

Про це повідомив міністр інфраструктури Владислав Криклій у ході розширеної зустрічі з міжнародними пасажирськими автомобільними перевізниками.

Умова – обов’язкове дотримання всіх протиепідеміологічних заходів — масочного режиму, належної дезінфекції, обмеження кількості пасажирів та місць для сидіння.

Читайте також: Коли скасують проїзд у транспорті за спецквитками

“Працюємо зараз над тим, щоб за 10 днів пасажирський транспорт зміг поступово відновити роботу. Але в безпечному форматі — з обов’язковим дотриманням масочного режиму, дезінфекції, враховуючи обмеження щодо кількості пасажирів і посадкових місць. Як міністр інфраструктури я захищаю вас, перевізників, і всіх працівників галузі, тому наполягаю на цьому”, — зазначив міністр.

Він повідомив, що зі свого боку Міністерство вже підготувало пропозиції щодо поетапного відновлення пасажирських перевезень.

“Наразі спільно з Міністерством охорони здоров’я ми обговорюємо і опрацьовуємо це питання. Сподіваємося на конструктивну позицію, яка дозволить захистити громадян і забезпечити роботу транспорту”, — підкреслив Криклій.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Казна та Політика
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua