У березні рівень промвиробництва впав на 7,7% - Мінекономіки


У березні рівень промвиробництва впав на 7,7% - Мінекономіки

Обсяги промислового виробництва в березні 2020 року порівняно з аналогічним місяцем минулого року скоротилися на 7,7%, однак з урахуванням корекції на ефект календарних днів — на 8,6%.

Про це повідомляє Мінекономіки.

“У березні 2020 року у промисловості, як і очікувалося, падіння виробництва поглибилось до 7,7% (порівняно з -1,5% у лютому 2020 року), з урахуванням ефекту календарних днів — до 8,6%”, — йдеться у повідомленні.

Так, прискорення падіння спостерігалося у всіх основних підвидах промисловості, зокрема, у постачанні електроенергії, газу, пари та кондиційованого повітря — до 10,0% ( -1,8% у лютий 2020 року), у переробній промисловості — до 8,5% ( -0,4% відповідно) та добувній промисловості — до 4,3% ( -4,1% відповідно).

Повідомляється, що це стало відображенням високої бази порівняння минулого року, теплих погодних умов та накопичених в попередні періоди проблем, зважаючи на поки ще слабкий ефект впливу протягом березня на промислове виробництво запроваджених карантинних заходів.

“Негативний ефект від пандемії у березні переважно зазнали виробництва, що залежать від світового попиту (металургія та машинобудування). В той час як, навпаки, через збільшення попиту збільшилося виробництво фармацевтичної продукції та побутової хімії”, — зазначено у повідомленні.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Казна та Політика
Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua