Китайці успішно випробували 3D-принтер у космосі


Китайці успішно випробували 3D-принтер у космосі

Китай здійснив орбітальний 3D-друк з використанням безперервних полімерних композитів, армованих вуглецевим волокном. Вони повернулися в зворотну капсулу китайського пілотованого космічного корабля нового покоління, який був запущений з космодрому Веньчан в Південній китайській острівній провінції Хайнань і приземлився на посадочному майданчику Дунфен в Північній автономній області Внутрішня Монголія.

Це перший в Китаї тест 3D-друку на орбіті, в якому вперше в світі було реалізовано космічний 3D-друк безперервних полімерних композитів, армованих вуглецевим волокном. Розроблена науково-дослідним інститутом CAST система 3D-друку виконала заплановані завдання на орбіті минулого тижня.

Зображення, передані експериментальним космічним кораблем, показали, що два зразки були надруковані успішно і їх можна було чітко розрізнити. Дослідники будуть додатково перевіряти продуктивність повернутого принтера і роздрукованих зразків і дадуть всебічну оцінку.

Вуглецеве волокно широко застосовується в аерокосмічній галузі як легкий і високоміцний матеріал. Воно має велике значення для поліпшення характеристик композитних матеріалів. Обидва зразки в тесті були надруковані з безперервних вуглецевих волокнистих матеріалів, які закладуть важливу технічну основу для застосування 3D-друку композитних матеріалів в майбутньому.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua