Карантин в Україні продовжать: коли запрацює метро


Карантин в Україні продовжать: коли запрацює метро

Після 22 травня в Україні точно продовжать карантин, запроваджений у зв’язку з епідемією коронавірусу. Метро і міжміський транспорт ймовірно відкриють до середини літа.

Про це сказав прем’єр-міністр України Денис Шмигаль у вівторок, 12 травня.

«Сьогодні карантин діє до 22 травня. Але це не кінцева дата, його буде продовжено», — зазначив Шмигаль.

Прем’єр додав, що на нинішньому етапі важко прогнозувати, коли в країні відновлять міське та міжміське транспортне сполучення, однак він сподівається, що це вдасться зробити раніше середини літа.

«Ми перебуваємо на піку захворюваності. Ми йдемо досить рівно останні 7-8 днів. Не збільшується щоденна кількість захворілих. Але ми все ще не мали жодного дня, коли кількість тих, хто одужав, перевищувала або була рівною кількості хворих. Цей етап дуже важливий. Переломний», — зазначив Шмигаль.

«Метро і міжміський транспорт — це дуже важливе питання. Допоки ми не пройшли цей пік, то уявіть, як два мільйони людей кожного дня збираються у вагонах — доволі близький контакт. Метро і міжміський транспорт може стати великим каталізатором поширення захворювання» — наголосив він.

Зазначимо, Україна, як і планувалось, виходитиме з карантину у 5 етапів. Транспорт має відновити роботу лише на 3-му етапі. Однак дат початку цих етапів наразі немає, все залежить від епідемічної ситуації в країні.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Казна та Політика
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua