Сервісні центри почнуть реєструвати б/у авто під час карантину


Сервісні центри почнуть реєструвати б/у авто під час карантину

З 12 травня сервісні центри МВС, крім реєстрації нових авто, будуть також реєструвати / перереєстровувати старі автомобілі з можливістю відвідування відділень громадянами. Про це повідомляють у прес-службі МВС.

Для зниження ризику інфікування в сервісних центрах МВС буде організовано проведення термометрії всім відвідувачам, можливість обробки рук антисептичними засобами, а в приміщеннях постійно будуть проводити вологе прибирання з застосуванням дезинфікуючих засобів і регулярно їх провітрювати.

Використання засобів індивідуального захисту є обов’язковою умовою перебування в приміщеннях сервісних центрів МВС.

“Для дотримання санітарних і протиепідемічних заходів та рекомендацій сервісні центри оснащені захисними прозорими перегородками і позначеннями соціальної дистанції. Послуги будуть надаватися з дотриманням вимог перебування однієї особи на 10 кв. м і з урахуванням дистанції між відвідувачами не менше 1,5 метра”, – повідомили в СЦ МВС.

Послуги будуть надаватися за попереднім записом в електронну чергу через функціонал, який буде розміщений на офіційному веб-сайті Головного сервісного центру МВС.

У разі відсутності в СЦ електронної черги запис для отримання послуг буде проводитись за номерами телефонів регіональних сервісних центрів МВС відповідної області.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua