Банки відновлюють роботу закритих раніше відділень


Банки відновлюють роботу закритих раніше відділень

Українські банки відновлюють роботу закритих на період карантину відділень зі збереженням санітарного контролю та протиепідемічних заходів.

Про це повідомляють прес-служби банків.

ПУМБ відновив роботу 13 відділень, а з 12 травня планує відкрити інші 20 і всі точки експрес-кредитування. В усіх відділеннях збережеться санітарний контроль, зокрема дезінфекція і провітрювання приміщень, а також дозвіл на вхід тільки в масках і респіраторах.

Укрексімбанк з 12 травня відновить роботу всіх закритих на період карантину відділень зі збереженням перерв на дезінфекцію і вимогою дотримуватися маскового режиму.

Креді Агріколь банк з 12 травня планує відновити роботу 14 відділень з графіком роботи з 9:00 до 17:00 та перервою на санітарну годину.

З 12 травня Правекс банк переведе відділення на п’ятиденний режим роботи за графіком з 10:00 до 17:00 з перервою на сангодину, а Райффайзен Банк Аваль поверне на п’ятиденку всі районні відділення зі збереженням скороченого графіка (з 9:00 до 15:00), сангодиною і обов’язковим попереднім записом.

Кредобанк відновив роботу двох відділень у Львові, які будуть працювати за скороченим графіком з 10:00 до 16:30, банк Південний відкрив два оновлені відділення в Харкові та Запоріжжі з годинами роботи з 9:30 до 17:00.

Банк “Кредит Дніпро” відкрив чотири відділення з 21 закритих і ввів в них загальний графік роботи відділень (з 10:00 до 17:00, каси – з 10:00 до 16:00). Роботу інформаційно-консультаційних центрів (ІКЦ), як і раніше, призупинено.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua