Україна скоротила імпорт курятини на 30%


Україна скоротила імпорт курятини на 30%

За рік Україна скоротила імпорт м’яса птиці на 30%. Про це свідчать дані Державної митної служби України, передає УНН.

Так, в січні-квітні поточного року Україна імпортувала 25,8 тис. тонн м’яса птиці на 10,9 млн дол., Тоді як роком раніше цей показник склав 16 млн дол. Таким чином, за рік Україна скоротила імпорт продукту на 30%.

Найбільше м’яса птиці в Україну поставила Польща — на 6,1 млн дол. (55,9%). Нагадаємо, нещодавно в Україні виявили польську курятину з сальмонелою.

Далі в списку Угорщина з показником 2,7 млн дол. (25,2%). Замикає трійку найбільших постачальників продукту в Україні Німеччина з показником 593 тис. дол. (5,4%)

Експорт м’яса птиці протягом звітного періоду склав 137,8 млн дол. За 4 місяці поточного року Україна експортувала продукту на 178,6 млн дол. Найбільше — в Нідерланди — на 31,6 млн дол., Саудівську Аравію — на 27,1 млн дол. і ОАЕ — на 25,9 млн дол.

Однак варто зазначити, що скорочення імпорту курятини ніяк не обнадіює вітчизняного виробника. Україна виробляє курятини більше, ніж споживає її внутрішній ринок. Саме тому за останні кілька років їй вдалося “увірватися” в ТОП найбільших трейдерів в світі.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Казна та Політика
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua