НАБУ підозрює двох осіб в розтраті 25 мільйонів СхідГЗК


НАБУ підозрює двох осіб в розтраті 25 мільйонів СхідГЗК

Детективи Національного бюро завершили розслідування стосовно двох осіб за підозрою в розтраті 25,4 мільйона гривень державного підприємства “Східний гірничо-збагачувальний комбінат”.

Про це повідомляє прес-служба НАБУ.

Йдеться про екс-заступника генерального директора із забезпечення виробництва ДП “СхідГЗК” і директора ТОВ “Торговий дім “Еко-Сервіс”.

Слідство встановило, що в період з лютого по травень 2015 року екс-керівник “СхідГЗК” уклав з директором “Торговий дім “Еко-Сервіс” додаткові угоди до договору на закупівлю мінералів (сірки) для потреб держпідприємства, якими незаконно збільшили ціни на 31%, а в подальшому – на 57%.

При цьому вартість закупівлі сірки зростала поетапно, оскільки в процесі продажу кожного разу задіювали не менше трьох компаній-посередниць.

В результаті цієї схеми державному підприємству завдано збитків на 24,5 млн грн.

На підставі матеріалів, зібраних детективами в ході досудового розслідування, Національне бюро домоглося анулювання угод із закупівлі “СхідГЗК” сірки за завищеними цінами.

В рамках розслідування за клопотанням детективів Національного бюро і прокурорів САП накладено арешт і передано в управління АРМА належні одному з підозрюваних корпоративні права товариства вартістю понад 11 млн грн.

Розслідування в рамках цього кримінального провадження детективи НАБУ почали в березні 2018 року.

Восени 2019 року екс-директору “СхідГЗК” і керівнику “Торговий дім “Еко-Сервіс” повідомили про підозру. Оскільки їхнє місцезнаходження не встановлено, підозрюваних оголосили в розшук.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua