Apple запатентувала гібридний ноутбук з гнучким корпусом (фото)


Apple запатентувала гібридний ноутбук з гнучким корпусом (фото)

Apple подала в Патентне бюро США заявку, в якій йдеться про ноутбук, виконаний в цілісному корпусі і позбавлений традиційного шарнірного механізму.

Патент з порядковим номером 10,642,318, що називається «Планарна петля в зборі», описує гнучкий пристрій, вельми схожий на MacBook Pro. У ньому говориться, що ноутбук матиме вигляд цільного пристрою і замість звичного шарніра матиме гнучку частину корпусу між клавіатурою і екраном.

Суть винаходу полягає в тому, що гнучка частина, що має «регульовану структуру вигину», повинна бути сформована зі «стопки шарів, здатних переходити з нестисненого стану в стиснений».


Фото: appleinsider.com

Здебільшого патент описує способи, за допомогою яких ця можливість може бути реалізована на практиці. Однак в ньому практично не описані переваги гнучкого механізму перед звичним шарніром.


Фото: appleinsider.com

Петлі, що використовуються в ноутбуках Apple, є високоякісним і відмінно протестованим механізмом, який практично не викликає жодних нарікань у користувачів. Але як поведе себе запатентований гнучкий механізм – важко уявити, хоча він може виявитися навіть кращим від застосовуваного зараз рішення.


Фото: appleinsider.com

Крім цього, патент описує можливість застосування в пристроях з новим механізмом гнучких дисплеїв, що перегукується з одним з попередніх патентів Apple, в якому мова йде про пристрій з двома дисплеями, один з яких використовується для введення, а другий для відображення контенту.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua