HyperX випустила механічну геймерську клавіатуру (фото)


HyperX випустила механічну геймерську клавіатуру (фото)

Компанія HyperX. оголосила про співпрацю з виробником клавіатур DuckyChannel International Co. Ltd, результатом якої став випуск лімітованої партії механічних геймерських клавіатур форм-фактора “60%” HyperX x Ducky One 2 Mini.

Клавіатура HyperX x Ducky One 2 Mini побудована на лінійних механічних перемикачах HyperX Red, розроблених для забезпечення максимальної швидкості і довговічності з ресурсом до 80 мільйонів натискань на кожен перемикач. Як основа використана конструкція клавіатури Ducky One 2 Mini, в ній застосоване повнокольорове підсвічування з динамічними ефектами і безшовні ковпачки Ducky PBT з подвійним литтям (double-shot).

Читайте також: Samsung розробила віртуальну клавіатуру


Фото: itc.ua

Клавіатура HyperX x Ducky One 2 Mini виконана в надкомпактному форм-факторі «60%» з компонуванням, що дозволяє звільнити простір на робочому столі для рухів міші. Лінійні механічні перемикачі HyperX Red зі зменшеним ходом до спрацьовування дозволяють натискати клавіші HyperX x Ducky One 2 Mini швидше. Виступаючі світлодіоди перемикачів HyperX забезпечують збільшену яскравість підсвічування, а безшовні ковпачки Ducky PBT з подвійним литтям мають гравіювання по боках, яке позначає їх додаткові функції, що спрощує їх пошук і запам’ятовування.


Фото: itc.ua

Клавіатура HyperX x Ducky One 2 Mini випущена лімітованою партією: по всьому світу доступно в цілому 3700 примірників. У комплект поставки HyperX x Ducky One 2 Mini також входить пристрій для зняття ковпачків Ducky, додаткові кольорові клавіші і тематичний пробіл Ducky, присвячений року Щура.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua