Samsung випустила три «нові» моделі ноутбука сімейства Galaxy Book (фото)


Samsung випустила три «нові» моделі ноутбука сімейства Galaxy Book (фото)

Незважаючи на невеликі продажі і всесвітній карантин, Samsung випустила нові ноутбуки, які відносяться до лінійки Samsung Galaxy Book. Звичайно, вони вже певний час доступні для придбання, проте тепер вони, нарешті, вийшли за межі Китаю і Південної Кореї. Так чи інакше, в межах згаданої вище лінійки Samsung представила нам відразу три нові моделі – Galaxy Book Flex, Galaxy Book Flex Alpha, а також Galaxy Book Ion.

Читайте також: Samsung інвестувала в дослідження і розробки рекордну суму за перший квартал


Фото: fainaidea.com

Їх ключовою особливістю є наявність під капотом новітніх процесорів від Intel 10-го покоління. Більш того, якщо ж говорити окремо про Galaxy Book Flex та Ion, то вони взагалі сертифіковані в межах програми Intel Project Athena.


Фото: fainaidea.com

Galaxy Flex Alpha є ноутбуком 2-в-1. Так чи інакше, за великим рахунком це все особливості, які має Flex Alpha. Однак повертаючись до Galaxy Book Flex і Ion, не можна не згадати ще одну деталь. Суть в тому, що ці ноутбуки мають вкрай корисну і зручну функцію, що дозволяє вашому трекпаду також виконувати роль бездротового зарядного пристрою. Ціни на Galaxy Flex Alpha, Ion і Flex складають 849,99, 1299,99 і 1349,99 відповідно за моделі в мінімальних комплектаціях.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua